Головна » Файли » Мої файли

Договір завдатку - Продаж квартири / приміщення
[ Викачати з сервера (17.8Kb) ] 05.06.2017, 16:02

* Для того, щоб завантажити файл повністю натисніть на "Викачати з сервера".

Зазвичай (Windows 8) файл завантажується в папку: c:\Users\Ваш компьютер\Downloads\*.*

 

ДОГОВІР  ПРО  ЗАВДАТОК

 

м.Івано-Франківськ                                                                       «_____»  ______________ 201__ р.

 

 

_________________________________________________________________, паспорт громадянина України: серія _____ N ________________, виданий ________________________________________
____________________________________________________, «_____»________________________, зареєстрований в______________________________________________________________________ іменований надалі "Продавець", з одного боку, і

 

_________________________________________________________________, паспорт громадянина України: серія _____ N ________________, виданий ________________________________________
____________________________________________________, «_____»________________________, зареєстрований в______________________________________________________________________ іменований надалі "Покупець", з іншого боку, уклали даний договір про нижченаведене:

 

1. Предмет договору

 

1. Покупець передає Продавцю завдаток у сумі: ______________(_______________________________________________________________) в рахунок оплати за купівлю_____________________________, що знаходиться за адресою: м.Івано-Франківськ, __________________________________________, б._________________

Документ підтверджуючий право власності_______________________________________________

№_______________________ від «_____» ______________________________р.

 

1.2. Сума завдатку зараховується у вартість продажу __________________________ при підписанні Основного договору купівлі-продажу.

1.3. Основний договір купівлі-продажу __________________________ має бути укладений до

 «_____» _______________ 201__ р.

 

2. Вартість продажу, порядок розрахунків

 

2.1. Сторони домовились, що ціна продажу_______________________________________ становить ______________(____________________________________________________________).

2.2. У разі не укладення Основного договору купівлі-продажу з ініціативи Продавця, сума завдатку повертається Покупцю у _______________________ розмірі. У разі відмови Покупця від укладення Договору купівлі-продажу, сума завдатку Продавцем не повертається.

 

3. Обов’язки

3.1. Продавець  зобов’язується:

3.1.1. Укласти з Покупцем  Основний договір купівлі-продажу у термін, місці та на умовах, встановлених цим Договором.
3.1.2. Не демонтувати та не замінювати сантехнічні системи і пристрої, не розбирати, не міняти покриття підлоги, засклення вікон, електросистеми, не демонтувати існуючі на момент підписання цього Договору удосконалення.
3.1.3. В день підписання Основного договору купівлі-продажу надати Покупцю довідки про відсутність заборгованості по комунальним та іншим послугам, пов’язаним з експлуатацією ___________________________.

3.2. Покупець зобов’язується:

3.2.1. Укласти Основний договір купівлі-продажу, місці та на умовах, встановлених цим Договором.

4. Порядок вирішення суперечок

4.1. Суперечки, які можуть виникнути при виконанні умов даного договору, сторони будуть прагнути вирішити мирним шляхом.

4.2. При недосягненні взаємоприйнятного рішення сторони можуть передати спірне питання на вирішення у судовому порядку відповідно до діючого законодавства.

 

5. Підписи сторін

 

 

 

                      ПРОДАВЕЦЬ                                                                  ПОКУПЕЦЬ

 

 

 

 

 

Категорія: Мої файли | Додав: kubana
Переглядів: 155 | Завантажень: 90
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Контакты

 Івано-Франківськ, Тичини, б.21 "А", офіс 12

gramo@agentgramo.info


 (099) 331-69-73
 (096) 840-15-38